Паркани від виробника

Послуги від “Бастіон”

 

 

"

Спектр послуг, що надає “Бастіон” для зручності клієнтів.

У нашій компанії ми прагнемо забезпечити найкращий сервіс для наших клієнтів, тому ми надаємо повний спектр послуг, щоб зробити процес вибору, заміру, прорахунку та монтажу.

Заміри

Наша компанія надає послуги заміру вашої території, щоб визначити точні розміри паркану. Ми маємо професійних замірників, які приїдуть до вас на місце, щоб взяти точні заміри та допомогти вам обрати найкращий паркан для вашого дому.

Прорахунок

Після замірів, спеціалісти компанії «Бастіон» розрахують необхідну кількість матеріалів, що знадобляться для виготовлення паркану, а також вартість робіт. Клієнт отримує детальний прорахунок, щоб знати, скільки коштуватиме проект.

Доставка

Якщо ваше замовлення перевищує 100 м² та знаходиться в Івано-Франківській, Львівській або Чернівецькій області, ми надаємо безкоштовну доставку. Якщо ваше замовлення менше 100 м² або знаходиться за межами цих областей, то доставка буде платною. Ми використовуємо надійні транспортні засоби, щоб забезпечити безпечну та швидку доставку вашого замовлення.

Встановлення

Компанія “Бастіон” надає послуги встановлення паркану. Наші професійні майстри встановлюють паркан, використовуючи тільки найкращі матеріали та сучасні технології. Ми гарантуємо якість нашої роботи та встановлення паркану відповідно до вимог безпеки та стандартів якості.